הילה פרי
הילה פרי

שירותי הסטודיו

תכנון וליווי מלא של פרויקט, בתהליך של שיפוץ או בניה

בתחילת התהליך, אנו מקיימים פגישה ראשונה, בה אני למדה מה הרצונות והצרכים שלכם, מה החלומות והשאיפות שלכם, מה הייתם רוצים לשפר ולשדרג בבית ומה התקציב העומד לרשותכם לשיפוץ המבוקש.
בשלב הבא, אני שוקדת על תכנון המרחב מחדש ומייצרת מספר סקיצות המגדירות מחדש את החלל אותו נרצה לשדרג ולשפץ בבית.
יחד, נבחר בסקיצה המועדפת עליכם, אשר ממנה אני אכין סט תכניות עבודה לתמחור וביצוע השיפוץ עצמו. (הסט כולל בין היתר, תכניות הריסה, בניה, אינסטלציה, ריצוף, חשמל, תקרות מונמכות, עבודות גבס, מיזוג אוויר ועוד…).
כמו כן, אני עורכת תכניות נגרות: תכנית מטבח, ארונות אחסון, ארוניות לחדרי רחצה – תוך מחשבה מעמיקה על נגישות, נוחות, פונקציונאליות וכמובן אסטתיקה.
יחד, אנו מחליטים על סכמת הצבעים בבית, את החומרים מהם יורכבו פרטי הנגרות, הקרמיקה ועד הטקסטיל, הספות, השידות, התאורה ועוד, אותם נרכוש בימי קניות ממוקדים.
לפני שאנו מתחילים לשפץ בפועל, אני מכינה כתב כמויות ומפרט טכני המגדיר היטב את תכולת העבודה ואנו בוחרים את בעלי המקצוע אשר יקבלו את כתב הכמויות לתמחור ולבסוף לביצוע העבודה – כך שבסופו של דבר לא תהיה חריגה בין התקציב המתוכנן לביצוע.
חשוב לי להדגיש, כי אני עובדת עם בעלי מקצוע מן השורה הראשונה ואני לא מתפשרת על פחות מכך. אלו בעלי מקצוע נעימים, המתחשבים בבני הבית אשר לעיתים ממשיכים לגור בבית במהלך השיפוץ, בעלי מקצוע יצירתיים, מקצועיים ויעילים.
לאורך כל תהליך השיפוץ, אני מפקחת על התהליך מקרוב, כשאני מגיעה אחת למספר ימים לבקר באתר השיפוץ.
ביקורי השוטפים גורמים לתהליך העבודה להיות יעיל, רגוע ומשיג תוצאה אופטימלית.

פגישת ייעוץ הום סטיילינג

עם לקוחות אשר בוחרים בשירות זה, אני נפגשת לפגישת ייעוץ של שלוש שעות. בפגישה זו, אני בוחנת עם הלקוחות את החלל בו הם רוצים לבצע שינוי. מציעה קונספט של צבעים לקירות, רהיטים חדשים, תאורה. שולחת ללקוחות קישורים לרכישת הפריטים באינטרנט או קישור לחנויות הרלוונטיות לרכישה.
בתום הפגישה, הלקוחות יוצאים עם רשימת מטלות לביצוע, הכוללת שדרוג רהיטים קיימים, רכישת רהיטים חדשים, שטיחים, צבעים עם מספר קטלוגי לקירות ותאורה.
זהו שרות מהיר, קצר וממוקד אך מלא במידע ללקוחות, שעושה סדר במחשבות, המאפשר להם לבצע בסופו של דבר את השינוי בעצמם עם רעיונות והנחיות ברורות ממני.

יעוץ לפני רכישה

אם אתם עומדים בפני רכישת בית, למגורים או להשקעה ומתלבטים, האם הנכס עונה על צרכיכם או בר שיפוץ, אל תתלבטו לבד, אתם מוזמנים לפנות אלי ואני אשמח לבוא אתכם לראות את הנכס לפני רכישתו.
במהלך הסיור, נבחן יחד האם ניתן לשפץ את הנכס, האם ניתן להשתמש בקיים בחלק מהמקרים, האם ניתן יהיה לבצע בו חלוקה שונה. סדר גודל של עלויות השיפוץ. מה טיב המבנה ואז תוכלו לקבל החלטות נכונות ונבונות יותר לפני הרכישה.

menuchevron-downchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram